Ibum Forte Pure

produkt dostępny bez recepty, zawiesina,

ibuprofen

, Hasco-Lek

Dawka:

40 mg/ml

Opakowanie:

100 mililitrów
dostępny, cena 37,99 zł

Koszyk:

37,99 zł

(0,38 zł / ml)

Opis Ibum Forte Pure

Ibum Forte Pure to lek dostępny bez recepty w postaci zawiesiny doustnej o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Substancją czynną preparatu jest ibuprofen należący do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. W przeciwieństwie do innych tego typu syropów przeciwzapalnych i przeciwgorączkowych preparat nie zawiera dodatków smakowych i barwników. Lek przeznaczony jest do stosowania u dzieci i niemowląt powyżej 3. miesiąca życia oraz dla osób dorosłych mających problemy z połykaniem.

Kategorie Ibum Forte Pure

Skład Ibum Forte Pure

  • substancja czynna: 200 mg ibuprofenu w 5 ml zawiesiny,
  • substancje pomocnicze: ciekły maltitol, glicerol, guma ksantan, sacharyna sodowa, benzoesan sodu, kwas fumarowy, dwunastowodny fosforan disodu, woda oczyszczona.

Ulotka produktu Ibum Forte Pure

Przeczytaj dane na temat składu, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Solpadeine

tabletki musujące, 24 tabletki

Solpadeine Max

tabletki musujące, 16 tabletek

Antidol 15

tabletki, 10 tabletek

Solpadeine

kapsułki, 12 kapsułek

Solpadeine

tabletki, 12 tabletek

Ketonal active

kapsułki, 20 kapsułek

35,99 zł

Infex Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki

Ibuprom Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki blistry

Aspirin Effect

granulat, 10 torebek

Gripex Max

tabletki powlekane, 20 tabletek blistry