Paracetamol Hasco Forte

produkt dostępny bez recepty, zawiesina,

paracetamol

, Hasco

Dawka:

48 mg/ml

Opakowanie:

85 mililitrów
dostępny, cena 22,99 zł
22,99 zł

(0,27 zł / ml)

Opis Paracetamol Hasco Forte

Paracetamol Hasco Forte to lek dostępny bez recepty w postaci zawiesiny doustnej, stosowany w leczeniu bólu i gorączki różnego pochodzenia. Produkt w swoim składzie zawiera paracetamol, który hamuje syntezę prostaglandyn w ośrodkowym układzie nerwowym, przez co działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Preparat jest wskazany w leczeniu gorączki i bólu, np. po zabiegach chirurgicznych, związanym z wyrzynaniem się zębów, bólu głowy, a także dolegliwości towarzyszących reakcji organizmu na szczepionkę. W przypadku niemowląt od 0 do 3 miesiąca życia (o masie ciała do 4 kg) przeznaczony jest do leczenia objawowego gorączki trwającej nie dłużej niż 3 dni oraz bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego.

Kategorie Paracetamol Hasco Forte

Składniki Paracetamol Hasco Forte

  • Substancja czynna: 240 mg paracetamolu (Paracetamolum) w 5 ml zawiesiny.

  • Substancje pomocnicze: sacharoza, guma ksantan (E 415), kwas cytrynowy jednowodny (E 330), sodu benzoesan (E 211), sodu pirosiarczyn (E 223), aromat truskawkowy naturalny AR 2143 (zawiera naturalne substancje aromatyczne, w tym d-limonen oraz glikol propylenowy), woda oczyszczona.

Ulotka produktu Paracetamol Hasco Forte

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Folik

tabletki, 90 tabletek

26,99 zł

Atoperal Baby Plus krochmal do kąpieli

proszek (do wytworzenia płynu), 125 gramów

Delicol krople na kolkę

krople, 15 mililitrów

46,99 zł

Frida Baby Windi

przyrząd, 10 sztuk

Biogaia Protectis Baby

krople, 5 mililitrów

Nutramigen Puramino

proszek (do wytworzenia płynu), 400 gramów

Lactovaginal

kapsułki dopochwowe, 10 kapsułek

42,99 zł

Vivomixx krople

krople, 10 mililitrów (2 buteleczki po 5 ml)